Tork dozowniki – wszechstronne wyposażenie łazienki w nowoczesnym stylu

Tork to znana na całym świecie marka zajmujące się dystrybucją dozowników, akcesoriów czyszczących i wkładów. Jako bezpośredni podmiot grupy Essity swoje produkty oferuje w ponad 100 krajach. Dowiedz się czym charakteryzują się tork dozowniki.

Tork – dozowniki dla przemysłu

Firma Tork dozowniki na papier toaletowy oferuje w kilku wersjach kolorystycznych. W ofercie znalazło się kilka serii, a w tym Rola Jumo, papier toaletowy w składce, rolka konwencjonalna czy papier SmartOne. Dozowniki wykonane są w nowoczesnym stylu, dzięki czemu są doskonałym sposobem na upiększenie każdej przemysłowej łazienki. Wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantują długą żywotność i łatwość konserwacji.

Dozowniki Tork należy dobierać w zgodzie z wielkością pomieszczenia i natężeniem ruchu w nim panującym. Kolor powinien być dopasowany do innych elementów znajdujących się w toalecie. Biały dozownik w wersji mini to doskonały wybór dla mniejszych placówek specjalizujących się w gastronomii czy obsłudze klienta. Dozowniki większe np. Mid-size sprawdzą się w sytuacji większego uprzemysłowienia i częstszego wykorzystania. Jeśli zależy nam na umiarkowanym dozowaniu papieru i inteligentnym dozowaniu powinniśmy zdecydować się na dozownik z serii Elevation SmartOne ograniczający zużycie nawet o 40%. Pod względem wyglądu najbardziej wyróżnia się model wykonany ze stali nierdzewnej – Jumbo.

Oferowane przez producenta dozowniki zaleca nabyć się w komplecie z rolkami papieru dopasowanymi do wymiarów danego pojemnika.